Göran Brunius oljemålning

757270

GÖRAN BRUNIUS (1911-2005), skärgårdsmotiv, monogramsignerad GB, olja på duk, ca 100x70 cm

Rum 2

Göran Brunius oljemålning

Budhistorik (26 bud)
5798411
2 400
5798406
5798399
5798403
5798399
1 900

Slutpris SEK:
2 400
236 EUR, 262 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.