Bardisk

757265

BARDISK, 1960/70-tal, laminat med marmorering, glashylla, skodda ben, med belysning, höjd ca 103, stösrta djup 40 samt längd 118 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 8

Bardisk

Budhistorik (32 bud)
5796601
5 800
5796612
5 800
5796601
5 600
5796600
5 400
5796598
5 200

Slutpris SEK:
5 800
569 EUR, 632 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.