Oidentifierad konstnär oljemålningar

757248

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): (2), Stilleben, signerade A Tobey, olja på pannå, ca 41x41 cm

Fack 1

Budhistorik (2 bud)

5798298
5780262

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.