Omega herrarmbandsur

757186

OMEGA, armbandsur, guld på stål, manuell, plexiglas, boettnr. 2792-2 SC, cal 283, armband i läder (ej original), diameter 35 mm

Bruksslitage, repor, originalkronan är sliten, går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen

Klockor/Ur

Monter 19

Omega herrarmbandsur

Budhistorik (22 bud)
5796557
4 600
5796550
4 400
5796556
4 200
5796550
5796555
3 800

Slutpris SEK:
4 600
452 EUR, 501 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.