Auguste de Roisin

757183

AUGUSTE DE ROISIN (Belgien, 1889-1980): L´escaut en Flandre, signerad A. de Roisin, olja på duk, ca 55x64 cm

Auguste de Roisin

Budhistorik (2 bud)

5798477
5795682

Slutpris SEK:
98 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.