Kåre Nordvik akvarell

756984

KÅRE NORDVIK (född 1938): "Vårdagjämmning", akvarell, signerad K. Nordvik, ca 64 x 49 cm

Ej examinerad ur ram

Rum 17

Kåre Nordvik akvarell

Budhistorik (9 bud)
5796374
900
5793344
850
5796373
850
5793344
5796370
750

Slutpris SEK:
900
88 EUR, 98 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.