Oidentifierad konstnär 1800-tal oljemålning

756902

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, figurscen, olja på duk, bär signatur, ca 88 x 68 cm

Någon smärre repa

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik (4 bud)

5795888
5795800
5788218
5779080

Slutpris SEK:
118 EUR, 131 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.