Bengt Hillgrund oljemålning

756901

BENGT HILLGRUND (1935-1981): Skånegård, signerad, olja på duk, ca 33x80 cm

Linnégatan 21, Norrköping

Bengt Hillgrund oljemålning

Budhistorik (1 bud)

5791523
2020-04-05 17:49:21

2020-04-07 kl 11:14
Slutpris SEK:
79 EUR, 87 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 300 kr.