Michael Farrell litografi

756842

MICHEAL FARRELL (Irland, 1924-2000): Rökande man, signerad och daterad -81, numrerad 59/100, färglitografi, bladstorlek ca 55x75 cm

ej examinerad ur ram

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Michael Farrell litografi

Budhistorik (2 bud)

5780644
5780189

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.