George Braque

756523

GEORGES BRAQUE (1882-1963) efter: "L'oiseau gris", monogramsignerad i plåten, från 1959, ur DLM no 148, färglitografi, bildmått ca 38x27 cm

Fack 52

George Braque

Budhistorik (9 bud)
5797180
700
5797184
650
5797180
600
5797179
550
5797173
500

Slutpris SEK:
700
69 EUR, 76 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.