Filmaffisch efter Andy Warhol

755544

FILMAFFISCH, med motiv efter Andy Warhol, "Querelle", för film av Rainer Werner Fassbinder, bildstorlek ca 69 x 69 cm, enligt uppgift inköpt på Louisiana under 1980-talets mitt.

Avkortad. Enstaka repor.

Geijersgatan 14, Göteborg

Filmaffisch efter Andy Warhol

Budhistorik (15 bud)
5798105
5798102
2 800
5798098
2 600
5798089
2 400
5797849

Slutpris SEK:
295 EUR, 327 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.