Carl Fredrik Reuterswärd

754761

CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (1934-2016): färglitografi, signerad, numrerad 126/200, mått 32x45 cm

Smärre fläckar, ej examinerad ur ram

Geijersgatan 14, Göteborg

Carl Fredrik Reuterswärd

Budhistorik (2 bud)

5795933
5780555

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.