SIDEBOARD, 1950/60-tal

754128

SIDEBOARD, 1950/60-tal, gråmålat, benställning i bok, ett par skåpsdörrar fanerade med teak, bredd 110 cm, djup 43 cm, höjd 70 cm.

Bruksslitage, fläckar, repor, färgbortfall.

Möbler, Skåp, byråer

Geijersgatan 14, Göteborg

SIDEBOARD, 1950/60-tal

Budhistorik

2020-04-07 kl 10:12
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 774 kr.