Ernst Billgren

737570

ERNST BILLGREN (född 1957): "Vid vägens slut", fem litografier och en etsning, signerade och numrerade 2014/2015, 54,5 x 80,5 cm.

Five litographs and one etching, signed and numbered Ernst Billgren, 2014 / 2015, S. c 54,5x80,5 cm

Tema:
Nutida konst, ett urval

För konditionsrapport kontakta fredrik.anthony@auktionsverket.se

Konst, Nutida, Nutida

Visas på begäran

Ernst Billgren

Budhistorik (17 bud)
5813411
31 000
5812621
30 000
5812614
29 000
5812580
28 000
5812579
27 000

Slutpris SEK:
31 000
2 970 EUR, 3 488 USD
Utropspris SEK:
40 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.