Fyra lampeter

754629

LAMPETTER, 4 st, patinerad mässing, 1920/30-tal, en lampett med två ljuspunkter, svängda armar, höjd 41 cm, bredd 23,5 cm

Lätt slitage, elektrifierngen ej granskad

Belysning, Vägglampor

Södra kajen 14, Helsingfors

Fyra lampeter

Budhistorik (1 bud)

Bud EUR
5752833
2020-03-24 22:04:50
50

2020-03-26 kl 11:28
Slutpris EUR:
50
509 SEK, 56 USD
Utropspris EUR:
250