Linnea Larsson

754215

LINNEA LARSSON (född 1964); Ballerina, signerad L. Larsson 2019, olja på duk, ca 50x61 cm

Fack 19

Linnea Larsson

Budhistorik (7 bud)
5756659
900
5756656
850
5756642
5756611
750
5755996
700

Slutpris SEK:
900
88 EUR, 98 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.