Pärlcollier Hänge Örhängen samt Hänge/Brosch

754211

COLLIER, odlade saltvattenspärlor, lås, 18 k guld, HÄNGE, 18 k guld, med snäckskalskamé, ÖRHÄNGEN, 1 par, 18 k guld, med odlade vita saltvattenspärlor, HÄNGE/BROSCH, förgyllt silver, 1800-tal, fasettslipade granater

Guld/Smycken

Budhistorik (4 bud)

5755085
5755082
600
5755081
500
5742102

Slutpris SEK:
98 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.