Spegel sengustaviansk

753896

SPEGEL, sengustaviansk, förgylld och bronserad, dekor av pastellage, överstycke med infälld sidenmålning, höjd ca 111 cm

Färgbortfall, slitage

Speglar

Linnégatan 21, Norrköping

Spegel sengustaviansk

Budhistorik (10 bud)
5756385
3 200
5756381
5752553
2 800
5744737
2 600
5744735
2 400

Slutpris SEK:
3 200
314 EUR, 349 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.