Manuela Höfer fotografisk bildkonst

753619

MANUELA HÖFER (f. 1965): Komposition, fotografisk bildkonst, á tergo signerad och daterad M. Höfer 1999, ca

Fotografi, Konst

Fack 48

Budhistorik (10 bud)
5754959
5754955
5754950
1 700
5748525
1 400
5746306
700

Slutpris SEK:
216 EUR, 240 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.