Stol 1900-talets mitt

753261

STOL, 1900-talets mitt, industrimodell, stomme av metall, sits och rygg av böjträ, sitthöjd ca 41 cm

Slitage, färgbortfall

Möbler, Stolar

Linnégatan 21, Norrköping

Stol 1900-talets mitt

Budhistorik

2020-03-26 kl 11:34
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.