Harald Sallberg etsningar 39 st

752727

HARALD SALLBERG (1895-1963):39 st, motiv från Stockholm, signerade och numrerade, etsningar, varierande mått

Delvis gulnade, några med fuktfläckar, en etsning saknar glas

Konst, Grafik, Stockholmiana

Budhistorik (3 bud)

5753355
5747206
5739029

Slutpris SEK:
196 EUR, 218 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.