Halsband med hänge 18k guld

746312

HALSBAND MED HÄNGE, 18 k guld samt hänge med blå sten, hängets totala höjd 2,5 cm samt kedjans längd 45 cm, vikt ca 10 g

Ingår i tema "Handpicked watches & jewellery"

Bruksslitage, små nagg på stenen.

Guld/Smycken, Tema

Geijersgatan 14, Göteborg

Halsband med hänge 18k guld

Budhistorik (6 bud)
5756895
5756802
5756801
5754644
5749781

Slutpris SEK:
118 EUR, 131 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 200 kr.