Carl Bille oljemålning

742447

CARL BILLE (Danmark, 1815-1898), Linjeskepp, signerad Carl Bille, olja på duk, ca 37 x 64 cm

Konst, Äldre måleri

Drottninggatan 36, Malmö

Carl Bille oljemålning

Budhistorik (9 bud)
5708698
4 600
5707585
4 400
5699149
4 200
5707583
4 200
5699149

Slutpris SEK:
4 600
483 EUR, 598 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 300 kr.