Tom Olsson oljemålning

739283

TOM OLSSON (född 1941): "I skydd av bergen", olja på duk, signerad, a tergo betitlad och daterad 18/12-01, ca. 30x30 cm

Drottninggatan 36, Malmö

Tom Olsson oljemålning

Budhistorik (28 bud)
5645289
1 900
5645285
1 800
5645288
1 800
5645285
1 700
5645287
1 600

Slutpris SEK:
1 900
187 EUR, 207 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 200 kr.