Hilding Hultberg oljemålning

738951

HILDING HULTBERG (1917-1995): Komposition, signerad och daterad Hilding Hultberg 1966, olja på pannå, ca 90x90cm

Fack 18

Hilding Hultberg oljemålning

Budhistorik (5 bud)
5642248
1 400
5641929
5640454
5639652
5637931

Slutpris SEK:
1 400
137 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.