Lennart Rodhe färglitografi

738948

LENNART RODHE (1916-2005): Komposition i orange och blått, färglitografi, signerad samt daterad L. Rodhe -1972, 169/360, bildmått ca 68x50 cm

Tavelvagn 2

Lennart Rodhe färglitografi

Budhistorik (8 bud)
5642877
1 700
5642997
1 600
5642877
5642875
1 400
5640046

Slutpris SEK:
1 700
167 EUR, 185 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.