Andreas Wargenbrant brons

738802

ANDREAS WARGENBRANT (född 1967): "El Bull", monogramsignerad och daterad 2019, grönpatinerad brons, höjd 14 cm

Konst, Skulpturer

Monter 19

Andreas Wargenbrant brons

Budhistorik (35 bud)
5645547
5 000
5646040
4 800
5645547
4 600
5645215
4 400
5645215
4 200

Slutpris SEK:
5 000
491 EUR, 545 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.