Jan Håfström färgetsning

738795

JAN HÅFSTRÖM (född 1937): "Good Night", signerad och daterad Jan Håfström 2019, 12/57, färgetsning, bildmått ca 70x54 cm, oramad

Hanteringsveck

Rum 9, Vagga 1

Jan Håfström färgetsning

Budhistorik (27 bud)
5644278
3 200
5643350
5642963
2 800
5640241
2 600
5631582
2 400

Slutpris SEK:
3 200
314 EUR, 349 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.