Carl Fredrik Reuterswärd litografi

738791

CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (1934-2016): "Non Violence", monogramsignerad CFR, 16/30, färglitografi, tryckplåtens mått ca 65x98 cm

Rum 4

Budhistorik (27 bud)
5637659
5637673
5637659
1 900
5637241
1 800
5633152
1 700

Slutpris SEK:
216 EUR, 240 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.