Chopard Happy Sport armbandsur

 
 
 
Auktionsnr
738780
 
Beskrivning

CHOPARD, armbandsur, Happy Sport, stål, 2000-tal, quartz, safirglas, datum, kronograf, urtavla med 5 st röliga briljantslipade diamater totalt ca 0,50 ct, boettnr. 8499, refnr. 28/8499-300, serienr. 1377109, originalläderband samt spänne i stål, diameter 41,5 mm


 
Kondition
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage
 
Kategorier
Klockor/Ur, Vintage Fashion, Selected
 
Visas
Magasin 5, Frihamnen, Stockholm
 
 
 
Chopard Happy Sport armbandsur
Klicka för att förstora bilden
 
 
 
 
Budhistorik (11 bud)
Bud nr
Tid
Bud SEK
5633051
2020-02-14 20:29:54
19 000
5633050
2020-02-14 20:29:48
18 500
5633049
2020-02-14 20:29:40
18 000
5632671
2020-02-14 18:30:41
13 500
5631526
2020-02-14 09:23:12
13 000
 * Ditt bud
 
AUKTIONEN AVSLUTAD
2020-02-18 kl 20:33
Slutpris SEK:
19 000
1 865 EUR, 2 071 USD
Utropspris SEK:
25 000
 
Transport
Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.
Läs mer om transporter.
 
Stockholms Auktionsverk Online
För att använda webbplatsen måste du godkänna att vi använder cookies.
 



OK