Sam Uhrdin oljemålning

738739

SAM UHRDIN (1886-1964): Handarbetande kulla, signerad Sam Uhrdin, olja på duk, ca 73x60 cm

Krackeleringar

Tavelvagn 3

Sam Uhrdin oljemålning

Budhistorik (14 bud)
5644586
3 400
5644584
3 200
5644578
5644568
2 800
5644577
2 800

Slutpris SEK:
3 400
334 EUR, 371 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.