Aron Jerndahl byst

738718

ARON JERNDAHL (1858-1936): Mask ur lifvets karneval, signerad och daterad Aron Jerndahl 1903, gips, höjd 35,5 cm

Mindre nagg, missfärgningar

Konst, Skulpturer

Rum 7

Aron Jerndahl byst

Budhistorik (9 bud)
5644799
1 400
5639707
1 300
5644798
1 300
5639707
5638218

Slutpris SEK:
1 400
137 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.