Georges Braque

738597

GEORGES BRAQUE (1882-1963) efter: "Soleil et lune I", monogramsignerad i plåten, från 1959, ur DLM no 115, färglitografi, bildyta ca 22x9,5 cm

Ref ; Maeght nr 1034

Fack 38

Georges Braque
Budhistorik (22 bud)
5644148
1 600
5643922
5644145
5643922
1 400
5644143
1 300

Slutpris SEK:
1 600
157 EUR, 174 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.