Stora kandelabrar

738407

STORA KANDELABRAR, 1 par, 1800-talets slut, förgylld och delvis patinerad brons, 3-armade, med 4 ljuspipor, kolonformade på trepassfot, höjd ca 75 cm

Renoverade

Diverse, Belysning, Metall

Kundcenter

Stora kandelabrar

Budhistorik (14 bud)
5641991
10 000
5640393
8 200
5634969
7 400
5634968
7 200
5632553
7 000

Slutpris SEK:
10 000
982 EUR, 1 090 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.