Johan Peter Molin akvarell

738388

JOHAN PETER MOLIN (1814-1873): Lantarbetare, signerad JP Molin, akvarell, ca 23x14 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 19

Johan Peter Molin akvarell

Budhistorik (5 bud)
5644433
5644306
5642955
5632574
5630014

Slutpris SEK:
108 EUR, 120 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.