Axel Lind oljemålning

738013

AXEL LIND (1907-2011): Vinterandskap, signerad Axel Lind, olja på duk, ca 100x118 cm

Rum 9

Axel Lind oljemålning

Budhistorik (2 bud)

5636700
5628575

Slutpris SEK:
98 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.