Rolf Smedman akvareller

737819

ROLF SMEDMAN (1929-2000): (2) Sjöfåglar resp. fågel på gren, signerad resp. signerad och daterad Rolf Smedman -93, akvareller, bildyta ca 29,5x23 resp. 22x17,5 cm

Fack 26

Rolf Smedman akvareller

Budhistorik (3 bud)

5644493
5644460
750
5641033
500

Slutpris SEK:
103 EUR, 117 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.