Rolf Smedman akvarell

737816

ROLF SMEDMAN (1929-2000): Fjällandskap, signerad Rolf Smedman, akvarell, bildyta ca 29x35 cm

Med dedikation

Fack 28

Rolf Smedman akvarell

Budhistorik (16 bud)
5644858
5644368
5644368
950
5644593
900
5644368
850

Slutpris SEK:
108 EUR, 120 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.