Joseph Magnus Stäck oljemålning

737802

JOSEPH MAGNUS STÄCK (1812-1868): Vinterlandskap med vedplockare på isen, olja på duk, ca 66x92 cm

Två mindre dukskador

Konst, Äldre måleri

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik (3 bud)

5642092
11 000
5627712
10 000
5625332
500

Slutpris SEK:
11 000
1 080 EUR, 1 199 USD
Utropspris SEK:
25 000

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.