WB Henley oljemålning

737778

OKÄND KONSTNÄR, England, 1800-tal, figurer på byväg, signerad WB Henley, olja på pannå, ca 30x25 cm

Konst, Äldre måleri

Linnégatan 21, Norrköping

WB Henley oljemålning

Budhistorik (2 bud)

5642525
5633287

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 300 kr.