Rolf Smedman akvareller

737767

ROLF SMEDMAN (1929-2000): (2) Lake och lax, signerade Rolf Smedman, laxen orginalillustraion för Natur och Kultur 1987, akvareller, motivyta ca 13x26 resp. 8x25 cm

Rum 18

Rolf Smedman akvareller

Budhistorik (4 bud)

5644567
5644699
2 800
5644567
5629976

Slutpris SEK:
295 EUR, 327 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.