Bordspendyl 1800-tal

737243

BORDSPENDYL, 1800-tal, senempire, fodral i mahogny, förgyllda beslag samt urtavla med romerska siffror, höjd 45 cm, nyckel och pendel finns

Pendelfjäder av, sprickor och skador

Klockor/Ur

Rum 7, Hylla 6

Bordspendyl 1800-tal

Budhistorik (20 bud)
5632038
1 600
5630604
5632035
5630604
1 400
5632033
1 300

Slutpris SEK:
1 600
157 EUR, 174 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.