Sengustaviansk sekretär

737226

SEKRETÄR, sengustaviansk, fanérad i mahogny, beslag och lister i mässing, höjd 118, 75x45 cm

Sprickor, skador och slitage, saknar, lister, nyckel samt låda

Möbler, Skåp, byråer

Rum 12

Sengustaviansk sekretär

Budhistorik (7 bud)
5631923
2 800
5618638
2 600
5618638
2 400
5630026
5618638

Slutpris SEK:
2 800
275 EUR, 305 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.