Mauri Heinonen oljemålning

737199

MAURI HEINONEN (1926-2010) Sommar, signerad samt daterad -73, olja på duk, 60x37 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Mauri Heinonen oljemålning

Budhistorik (1 bud)

Bud EUR
5631572
2020-02-14 09:44:58
30

2020-02-14 kl 12:32
Slutpris EUR:
30
306 SEK, 33 USD
Utropspris EUR:
100