Mårten Andersson färglitografi

737168

MÅRTEN ANDERSSON (född 1934): "Sommarnatt", signerad och numrerad Mårten A 1962, 24/260, färglitografi, ca 51,5x31,5 cm

Tavelvagn 2

Budhistorik (16 bud)
5633445
3 400
5631646
3 200
5633443
3 200
5631646
5623492
2 800

Slutpris SEK:
3 400
334 EUR, 371 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.