Sven-Olof Ehrén träsnitt

737157

SVEN-OLOF EHRÉN (1927-2004): Strandvägen, signerad och daterad Sven-Olof Ehren -76, 40/360, träsnitt, ca 28x75 cm

Fack 35

Sven-Olof Ehrén träsnitt

Budhistorik (7 bud)
5634062
550
5634294
500
5634062
450
5633721
5634059

Slutpris SEK:
550
54 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.