Oidentifierad konstnär oljemålning

737040

OIDENTFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Skepp i skymning, monogramsignerad samt daterad A.E -10, olja på pannå, 33x48 cm

Något slagen pannå

Konst, Äldre måleri

Fack 25

Budhistorik (25 bud)
5639306
1 600
5638149
5639297
5638149
1 400
5639282
1 300

Slutpris SEK:
1 600
157 EUR, 174 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.