Färglitografi

736977

LENNART LANNFJÄLL, LENNART SAND, ROLAND JONSSON, fågelstudie, färglitografi, 3 konstnärer, signerad samt daterad, 8/360, litografi, bildmått ca 45x54 cm

Tavelvagn 2

Färglitografi

Budhistorik (6 bud)
5631786
550
5631785
500
5631693
450
5630566
5630133

Slutpris SEK:
550
54 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.