Einar Wennberg oljemålning

736972

EINAR WENNBERG (1936): "Fiskarmorgon", monogramsignerad och daterad -79, olja på duk, ca 61x51 cm

Tavelvagn 1

Einar Wennberg oljemålning

Budhistorik (19 bud)
5631721
1 300
5631719
5631569
5631718
5631569

Slutpris SEK:
1 300
128 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.