Marianne Ågren oljemålning

736956

MARIANNE ÅGREN (född 1943): Blomsterstilleben, signerad Marianne Ågren, olja på duk, ca 87x71 cm

Fack 30

Marianne Ågren oljemålning

Budhistorik (13 bud)
5634015
2 600
5634064
2 400
5634015
5634012
5634012
1 300

Slutpris SEK:
2 600
255 EUR, 283 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.